Oddłużanie Nieruchomości Niepołomice

Oddłużanie Nieruchomości w Niepołomic to kilka ważnych czynności prawno-finansowych, których finalnym celem jest tak zwane „wyczyszczenie” wszelkich niekorzystnych i niesprzyjających wpisów z Księgi Wieczystej. W praktyce oznacza to, że znikają wszelkie zadłużenia, egzekucje komornicze, a całość pozwala na swobodną dyspozycje nieruchomością.

Co to oznacza? Mianowicie to, że dzięki temu nieruchomość można podarować, sprzedać lub wymienić.

Na czym polega oddłużanie nieruchomości w Niepołomic?

To proces, który polega na negocjacjach z wierzycielami i komornikiem po to, by móc uzyskać swobodę finansową. Bardzo często oznacza to ugodę z wierzycielem lub zmiana nieruchomości na tańszą. Jaki to ma cel? Żeby oddłużyć nieruchomość, pozbyć się stresu, nękających telefonów i zacząć wieść nowe, spokojne życie. Co robić, żeby finansowo stanąć znów na nogi?

Jak oddłużyć nieruchomość w Niepołomic?

Wykup Długów Niepołomice

Jednym z wartościowych metod, które umożliwią oddłużenie nieruchomości jest wykup długów / wierzytelności hipotecznej. Jeżeli masz wypowiedzianą umowę kredytową lub jest ona już rozwiązania to możesz ubiegać się o takie rozwiązanie. Poprzez wyspecjalizowany podmiot uda Ci się zaoszczędzić nawet 50% środków. Nawet w sytuacji beznadziejnej, czyli w momencie kiedy nieruchomość jest już wystawiona na licytację komorniczą - istnieje możliwość, by ją wykupić z korzyścią.

Środki od inwestorów na nieruchomość - Niepołomice

Nie masz środków na to, by oddłużyć nieruchomość? Poszukaj inwestora! Możemy pomóc Ci znaleźć inwestora indywidualnego, który sfinansuje cały Plan Spłat. Koszt takiej usługi ustalany jest indywidualnie. Wszystko zależy od wartości nieruchomości, etapu egzekucji oraz możliwości finansowych, które posiada właściciel nieruchomości.

Restrukturyzacja zadłużeń Niepołomice

Kiedy niezbędna jest kompleksowa restrukturyzacja zadłużenia? Najczęściej pomocna jest w momencie kiedy pojawia się zagrożenie związane z wypowiedzeniem kredytu hipotecznego lub jeszcze w gorszym przypadku - doszło do wypowiedzenia umowy kredytu. Zawsze jest dobry moment, żeby uniknąć komornika lub syndyka. Jaki jest cel takiej restrukturyzacji? Wynegocjowanie jak najlepszego planu spłaty dla Ciebie. Jeżeli jesteś w sytuacji pod bramkowej. Przygotowany został już dokument szacujący wartość Twojej nieruchomości, albo nawet zaplanowany jest termin licytacji to nie czekaj. Skontaktuj się z nami. Szybko sobie z tym poradzimy.

Powództwo przeciwegzekucyjne Niepołomice

Powództwo Opozycyjne Niepołomice - z tego rozwiązania może skorzystać dłużnik, a daje mu to możliwość pozbawienia tytułu wykonawczego wykonalności w całości lub części, bądź jej ograniczeniu

Powództwo Ekscydencyjne Niepołomice - (inaczej interwencyjne) - z tej opcji może skorzystać osoba trzecia. Jaki jest cel? Umożliwia wyłączenie zajętego przedmiotu spod egzekucji. Przykładowo, jeżeli garaż jest objęty licytacją, a należy do osoby trzeciej to może wykluczyć go z licytacji komorniczej.

W praktyce powództwo przewiegzekucyjne daje dużo możliwości, bo umożliwia wyłączenie przedmiotów z licytacji lub ograniczenie praw prowadzącego egzekucje.

Przygotowana likwidacja Niepołomice

Przygotowana likwidacja, inaczej także Pre-Pack to nowość na Polskim rynku, który obowiązuje w systemie prawnym. Co daje? Konkretnie daje możliwość szybkiej sprzedaży majątku osoby niewypłacalnej, czyli dłużnika. Dzieje się to na rzecz inwestora. Finalnie powoduje to, że upadły zachowuje ciągłość funkcjonowania bez problemów finansowych, a inwestor otrzymuje nieruchomość wolną od zadłużenia.

Umów się na darmową konsultacje z ekspertami do spraw oddłużania w Niepołomic:

Zostań partnerem