Jak szybko można ogłosić upadłość konsumencką?

Upadłość Konsumencka to postępowanie sądowe, w ramach którego dłużnik może umorzyć nawet do 100% swojego zadłużenia. Wszystko zależy od wieku, statusu, stanu majątku czy kilku innych kwestii. W najgorszym wypadku zostanie Ci umorzonego 70-80% długu, a pozostała część zostanie rozłożona w tak zwanym planie spłaty.

Przypomnijmy, że postępowanie upadłości konsumenckiej jest niejawne. Oznacza to, że nie masz potrzeby wstawiać się w sądzie fizycznie. Całość, między innymi z pomocą naszej fundacji możesz zrobić w 100% metodą online. Świadomość możliwości skorzystania z dobrodziejstw upadłości konsumenckiej w Polsce, stale rośnie. W 2020 roku ogłoszono 13.084 upadłości. Rok później było to już 18.205! W tym roku statystyki sugerują, że wynik ten zostanie podwojony!

Ile trwa ogłoszenie upadłości konsumenckiej?

Wszystko zależy od aglomeracji miasta. Im mniejsze, tym szybciej. Nasza fundacja ma jednak swoje sprawdzone metody, dzięki którym mamy nowy rekord! Nasz klient, Pan Krzysztof potrzebował pomocy. Zareagowaliśmy błyskawicznie, przygotowaliśmy wniosek i udało nam się ogłosić upadłość konsumencką jedynie w 4 dni! Dzięki, rzetelnej pracy naszego zespołu, doświadczeniu w prowadzeniu podobnych spraw, Pan Krzysztof w niespełna 4 dni otrzymał odpowiedź od Sądu i zaczyna nowe życie.

Co to dla niego oznacza?

Brak komorników. Brak nękających telefonów. Brak wierzycieli. Spokój psychiczny i komfort, a co najważniejsze szansa na nowe życie. Jako dowód, zostawiamy potwierdzenie:

Potrzebuje upadłości konsumenckiej

Potrzebujesz doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci umorzyć Twoje długi? Dadzą Ci szanse na nowe życie, pozbycie się komornika i nowy start? Wypełnij formularz poniżej i zgłoś się do nas! Błyskawicznie zajmiemy się Twoją sprawą.

Umów konsultacje z ekspertem
Zostań partnerem