Historia Pani Karoliny

Pani Karolina zdjęcie

Pani Karolina to młoda bo 33 letnia kobieta, która dopiero mogłaby kupić lub wynająć swoje pierwsze mieszkanie, zacząć dorosłe życie. Rozwijać się i budować swój majątek. Niestety mało brakowało, a stałoby się inaczej…

Parę lat wcześniej bo w wieku 25 lat Pani Karolina pobrała kilka większych pożyczek. Kupiła kilka telefonów na raty. Zrobiła różne rzeczy, które nie były zbyt odpowiedzialne. Młodość ma swoje odchyły. Nie można nikogo oceniać. Łączna suma pożyczek wniosła jakieś 75.000 złotych! To bardzo dużo biorąc pod uwagę, że Pani Karolina zarabiała wówczas nie wiele więcej niż średnia krajowa. W tym wieku trudno jeszcze wielu osobom zarabiać większe pieniądze.

Z racji tego, że była i nadal jest singielką, a jej rodzice nie mieli jak jej pomóc popadła w długi. Długi, które narastały. Długi, które w pewnym momencie Pani Karolina chciała spłacić jednym, większym kredytem o wartości 100.000 złotych. Poprzednie zobowiązania udało się spłacić, a korzyści były… krótkoterminowe.

Pani Karolina nie była w stanie regulować tak dużego zobowiązania, a zostały jeszcze problemy związane z niepłaconymi abonentami i ratami za urządzenia mobilne, które nabyła.

W efekcie pojawiło się 3 komorników!

Brzmi strasznie? I tak było! Zajęli oni konto Pani Karoliny. Każdy komornik zajął się innym długiem, jeden abonamentami, drugi ratami, a trzeci kredytem. Pojawiły się telefon każdego dnia. Nękające wiadomości i SMS’y. Pani Karolina straciła chęć do życia… Myślała, że zrujnowała sobie życie w tak młodym wieku i nic jej nie pomoże.

W internecie znalazła informacje o „Upadłości Konsumenckiej” i stwierdziła, że warto skorzystać z usługi doświadczonych prawników, które takie problemy rozwiązują w 6 miesięcy. Efektem tego była zakończona sprawa jedynie w 5 miesięcy i umorzenie aż 90% długów! Zobowiązania kredytowe zniknęły, wszystkie raty zostały umorzone. Pani Karolinie pozostało jedynie uporać się z częścią płatności za raty i tyle.

Teraz w wieku 33 lat jest dużo bardziej oszczędna i planuje wynająć swoje pierwsze mieszkanie i zacząć nowe życie! Ty też tak chcesz? Wypełnij formularz i zacznij żyć jak Pani Karolina!

Wypełnij formularz
Zostań partnerem